На Банковій провели акцію "Рік без Каті"

Понеділок, 4 листопада 2019, 21:05

У Києві біля Офісу президента та в 40 містах України на акції "Рік без Каті" активісти закликали представників влади покарати винних у нападі на херсонську активістку Катерину Гандзюк.

Джерело: Українська правда, ТСН Live

Деталі: Батько Віктор Гандзюк висловив сподівання, що розслідування активізується з новим генпрокурором Русланом Рябошапкою.

Напередодні активісти закликали президента Володимира Зеленського прийти на акцію і поставити свічку, а також проявити політичну волю для покарання замовників убивства.

Також 1 листопада батько Гандзюк запросив президента взяти участь в акції.

Зеленського на події не було.

Водночас, на своїй сторінці в Facebook президент написав: "Рік без Катерини Гандзюк. Усіх замовників буде знайдено й покарано. Обіцяю".

 
Уп
 
 
 

Знати більше: Справа Гандзюк у прізвищах. Кого покарали за смерть активістки

Передісторія:

  • 31 липня 2018 року активістку Катерину Гандзюк у Херсоні облили концентрованою сірчаною кислотою. У неї були опіки 40% шкіри і сильне пошкодження очей. Станом на 21 вересня Гандзюк перенесла 11 операцій.
  • 4 листопада Катерина Гандзюк померла у реанімації в Києві.
  • За життя, з лікарняного ліжка, Гандзюк, опублікувала відеозвернення до української влади та звичайних українців.
  • 5 серпня 2019 року набув чинності вирок 5-м особам, засудженим до позбавлення волі за вчинення нападу на херсонську активістку.
  • Нещодавно в СБУ повідомили, що слідство у справі про вбивство Гандзюк триває у межах п'яти кримінальних проваджень під процесуальним керівництвом Генпрокуратури.

Українська правда


powered by lun.ua