Адвокат Порошенка порадив Трубі готуватися до допитів і поліграфу

Четвер, 5 грудня 2019, 16:47
Bihus.Info

Адвокат п’ятого президента Петра Порошенка Ігор Головань порадив директору Держбюро розслідувань Роману Трубі готуватися до допитів із застосуванням поліграфу.

Джерело: Ігор Головань у блозі УП

Деталі: Адвокат повідомив, що подав у НАБУ і Генпрокуратуру заяви стосовно опублікованих ймовірних розмов Труби із керівником Офіса президента Андрієм Богданом та його заступником Андрієм Смирновим.

Головань також перерахував кримінальні провадження, у яких "є або буде" директор ДБР. 

Серед проваджень є такі, що стосуються розголошення даних досудового розслідування, можливого одержання Трубою неправомірної вигоди.

Дослівно: "НАБУ не надто налаштоване розслідувати, але нікуди не дінеться. 

І не про проєкти підозр Роману Трубі зараз думати, а до допитів готуватися. Можливо з застосуванням улюбленої іграшки – поліграфу".

Що передувало: 5 грудня Труба заявив, що бюро готує ще одну підозру п’ятому президенту, а нині нардепу Петру Порошенку – в провадженні про незаконне призначення Сергія Семочка заступником керівника Служби зовнішньої розвідки.

Знати більше: Трубу зірвало. Як і за що Зеленський і Рада розігнали керівництво ДБР

Зустрінь весну без пороху. У чому підозрюють Порошенка

Передісторія:

  • Труба виявив у робочому кабінеті апаратуру для прослуховування, вмонтовану у вентиляційну систему. 
  • Увечері 19 листопада в месенджері Telegram з'явився анонімний канал під назвою "Трубу прорвало" із аудіозаписами нібито в кабінеті керівника ДБР.
  • Труба припустив, що на аудіозаписах голос схожий на його власний, але, щоб сказати напевно, потрібна фоноскопічна експертиза. Експертиза ж може бути призначена, якщо є оригінали записів.
  • Антикорупційне бюро вивчило аудіозаписи, але не знайшло підстав для відкриття кримінального провадження.

Українська правда
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.