13 червня 2006, 22:39
Публікації
Перед Ющенком стоїть непроста дилема, від вирішення якої залежить майбутнє політичної системи і долі України. Варіант перший. Вибір на користь урядової коаліції та парламентсько-президентської республіки. Можливо, для цього й варто погодитись на голову ВР за квотою СПУ. Варіант другий. Ющенко робить ставку на міжфракційну більшість.
13 червня 2006, 20:18
13 червня 2006, 19:07
Виглядає так, що питання, чому президента не хвилювали ліві погляди його колег соціалістів у 2005 році, має цілком чітку відповідь – цього вимагала політична доцільність, адже без допомоги СПУ було б важко зібрати потрібну кількість голосів для затвердження уряду Єханурова. Очевидно, тепер соціалісти виявились зайвими, а тому, по суті, їм запропонували... змінити погляди і програму.
13 червня 2006, 18:53
13 червня 2006, 18:52
13 червня 2006, 18:31
13 червня 2006, 18:18
13 червня 2006, 18:13
13 червня 2006, 18:06
13 червня 2006, 17:55
13 червня 2006, 17:43
13 червня 2006, 17:37
13 червня 2006, 17:20
Молдовський енергетичний ринок є ласим шматком для імпортерів електроенергії. Україна, фізично розташована ближче до європейських ринків, має переваги перед Росією. Так само, як і у випадку із Молдовою, Україна може зайняти нішу Росії і в постачанні електроенергії до Білорусі. Цей інцидент став першим політичним демаршем України, який приніс їй економічну вигоду.
13 червня 2006, 17:13
13 червня 2006, 17:03
Новий голова ФПУ Олександр Юркін до свого обрання очолював профспілку атомної енергетики і атомного машинобудування. Його зусиллями галузь однією з перших подолала кризу невиплат зарплат. Коли з членом його профспілки стався серцевий напад, приїхала платна швидка допомога "Борис".
13 червня 2006, 17:01
13 червня 2006, 16:26
13 червня 2006, 16:03
Я готовий працювати з будь–яким прем'єром помаранчевого табору.... Я запитав Ющенка, чому він мене рідко викликає. Він сказав: "Я тобі довіряю, ти в основному робиш правильно"... Моя посада є неспівставною зі скандалами, які виникають з сином Ющенка... Якби мій син втрапив у скандал, я б особисто поголив його голову і відправив би служити у війська. Ахметов зробив висновки після розмови в моєму кабінеті.
13 червня 2006, 14:47
І знов БЮТ та СПУ апелюють особисто до Ющенка, вже без жодних додаткових публічних аргументів, а просто як до..."слабшої ланки"? Чим тепер лякатимуть? Плівками Мельниченка, недорозслідуваним отруєнням, поганою поведінкою Ющенка-молодшого? Чи аргументом буде тепер вбивство двох членів БЮТу, з приводу чого блоком Тимошенко вже зроблено недвозначну заяву?
13 червня 2006, 13:13