"Тривожний список 47": Грицак запевняє, що більшість людей під охороною

10 1716 переглядів 4bf
Понеділок, 25 червня 2018, 15:38

Глава Служби безпеки Василь Грицак заявив, що більшість людей зі списку журналістів і громадських активістів, які могли стати жертвами на замовлення спецслужб РФ, перебувають під цілодобовою охороною.

Про це він сказав на брифінгу в понеділок, передає "Інтерфакс-Україна".

"Що стосується тих людей, які звернулися за забезпеченням безпеки, то мені некоректно буде називати кількість тих людей, але значна частина зі списку 47-ми знаходиться під цілодобовою охороною", - сказав він.

Відповідаючи на питання про розслідування справи журналіста Аркадія Бабченка, вбивство якого було інсценовано українськими спецслужбами, глава СБУ сказав:

21e
1792

"Надзвичайно активно ведеться розслідування цієї справи, і я переконаний, що найближчим часом ми зможемо повідомити дуже багато цікавих деталей. Я розумію, що від нас всі чекають підтвердження, так би мовити,"російського сліду". Я обіцяю вам: цей слід вже є , і ми вам про нього розповімо".

Він додав, що зараз важливо якісне документування обставин цієї справи, тому СБУ не може "у світлі прожекторів" розслідувати справу про замовлення вбивства журналіста і ще 47-ми осіб.

Раніше повідомлялося, що поліція взяла під охорону 7 з 47 осіб зі списку потенційних жертв терористів, який Служба безпеки отримала в результаті спецоперації.

Увечері 29 травня стало відомо про нібито розстріл російського журналіста Аркадія Бабаченка на порозі його квартири у Києві. А ввечері 30 травня голова СБУ Василь Грицак заявив, що Бабченко живий: "вбивство" інсценувала його спецслужба, аби попередити справжнє вбивство і затримати замовника.

Комітет захисту журналістів (CPJ), ОБСЄ та


powered by lun.ua